• Wpisów:245
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 15:37
  • Licznik odwiedzin:20 164 / 2187 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jak sam tytuł wskazuje, zakupy były udane. Kupiłam dekorację na sylwestra i książkę Niekrytego Krytyka. Bardzo się z niej cieszę, już przeczytałam ponad trzydzieści stron. Kosztowała 29 zł, było warto. Zboczone, śmieszne, sarkastyczne, coś co lubię. Występują tam również wulgaryzmy, bardzo mi się podoba. Mój klimat. Kupiłam również perfumy Dolce Lady. No i to by było na tyle, zimno, zmarzłam i zaczęłam czytać, teraz może pogram w coś, a na noc, lektura. A, zapomniałabym, postanowiłam, że będę dodawała różne zdjęcia, nie tylko Danbo, ale tylko do poszczególnych wpisów, do tych fajniejszych, które chcę urozmaicić.

*Książka dla wielbicieli Macieja Frączyka, czyli Niekrytego Krytyka – polskiego władcy YouTube (prowadzi program Przemyślenia Niekrytego Krytyka), krytyka: filmów, seriali, gier, książek i reklam, a także internetowych celebrytów. Świetnie napisane, zabawne i ciekawe obserwacje z życia, zilustrowane satyrycznymi rysunkami i kodami do internetowych filmów Autora na YouTube. Książka dla młodszych i starszych, w której znajdą się wyznania Krytyka na temat języka młodzieżowego, edukacji szkolnej i seksualnej, poszukiwaniu sensu życia i życiowych wyborów, kobiet, subkultur młodzieżowych itd., a także jego życiowej pasji, tego, kim chciałby być, gdyby nie robił tego, co robi.*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
A ja postanowiłam zrobić coś na mym blogu, efekt pracy bardzo mi się podoba, powiem, że trzydzieści minut szukałam odpowiednich materiałów, myślę również nad zmianą kursorka, ale to w swoim czasie.
 

 
Ten opis, który widnieje na moim gg, jest do dwóch osób. Do S. i do mojego taty, tak postanowiłam, jak jest w tym wpisie, chyba wszystko zrozumiałe. Na pewno będzie mi trudno mieć wywalone na nich, bo mi na nich zależy, ale nie chcę cierpieć.
 

 
No już niedługo do szkoły, drugiego chyba, sama nie wiem, jest mi to obojętne, teraz myślę jak się zachowam i jak się będę czuła, widząc Sebę, może normalnie, a może dziwnie. Teraz chcę być dla niego miła, ale nie to, żeby coś zauważył, tylko dlatego, że niedługo wyjeżdża, zostaje z nami do szesnastego, ten dzień będzie pewnie najgorszym w moim życiu. Smutno mi na samą myśl, ale cóż, takie jest życie. Poprawię sobie humor ... nie wiem czym, ale czymś na pewno. Muszę. Ech, jutro muszę wstać przed trzynastką, także zabieram się do spania, za dwie godzinki może. A i dziękuję wszystkim za pięćset odwiedzin.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 

Smutna twarz w lustrze - ja gdzieś zgubiłam uśmiech,
dzisiaj czuję się jak debil, się upiłam znów, wiesz?
ostatnio jakoś częściej miewam takie kwaśne dni,
znowu nic z tym nie zrobię, znowu zasnę z tym.
 

 
To moja szklanka, pełna krzywd ludzkich i moich
Chcę się zmienić, ale nie potrafię się oswoić w nowym typie życia
gdzie tych głównych roli nie gra ulica i 'upływu' sprawiedliwości
blisko bliskich i miłości. W życiu doczesnym wśród 'nad mieści' przyjacieli.
 

 
Dzisiaj dostałam nową myszkę, bardzo się cieszę, także będzie pewnie więcej wpisów i nie będzie problemów, że mi się zatnie i będę musiała resetować komputer, czy wg naprawiać myszkę. Trochę dziwna jest, ale muszę się przyzwyczaić. No i wstałam o czternastej, no ale to ja, jutro do miasta, mam już listę zakupów, zrobione ręcznie dekorację i zaraz będę czytała oto tego bloga koleżanki: http://jak-podmuch-wiatru.blogspot.com/
  • awatar Życie jak z koszmaru ♥: @Ateena:D: luz
  • awatar Pasionatka*-*: ooo...dzięki właśnie mam zrobić liste zakupów do miasta na jutro ..heh A no a ja w wigilie dostałam laptop i mi o wiele lepiej bo tam to albo klawiatura i wzrok się bardzo mi psuł do tego stopnia ze mam okulary ale nie noszę ..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Ogółem nudy,, w piątek wybieram się do miasta aby kupić dekoracje sylwestrowe, wydam około pięćdziesięciu złotych, bo chcę oszczędzać kasę. Kupię balony, serpentynę, zimne ognie, napis 2013r. i nie wiem co jeszcze, nie mam pomysłów. Czekam na gości, a chętnie bym się położyła i pospała, święta, święta i po świętach, mało udane były, nudne i takie bez nastroju.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Od teraz jak klikniecie na zdjęcia po lewej stronie, natychmiast otworzy wam się strona do aska mojego, proszę o pytania, przynajmniej będę miała jakieś zajęcie. Na razie idę oglądać coś, z mięsa nici.
 

 
Nawet nie zauważyłam, że jest ponad sto wpisów, a odwiedzin razem pięćset. Dzięki wam, a ja chyba spauzować muszę z tymi wpisami ... ale w sumie, nic lepszego do roboty nie mam, tylko pisać. No ojciec nie przyjedzie, jest mi smutno, jem gołąbka, tak z mięsem i cóż ... jestem w oczekiwaniu na godzinę dwudziestą czwartą i mięsko! : o
http://ask.fm/ZawszeNacpana
Wciągnęło mnie;
 

 
Tak jak sądziłam, ojciec nie przyjedzie, spędza święta z jego ... nie wiem jak to nazwać, a nie chcę przeklinać. No smutno mi, chciało mi się płakać, ale to co dzisiaj, tak cały rok, więc odpuściłam. Dostałam bluzkę i perfumy ♥ bardzo się cieszę, no i dużo słodyczy, to oczywiste. Teraz się nudzę, niedługo goście przyjadą no i będzie impreza, czekamy do 24 ! Mięso ! ( Chociaż ja już jadłam, no musiałam)
 

 
Trzeba szykować ubrania i się ubierać, czekać ... na Mikołaja ! Tak, tak piszę jak małe dziecko, które wierzy w takie rzeczy, ale czasem tak trzeba, trzeba powrócić do tamtych czasów, zapomnieć o problemach i to jest takie czas ... świąteczny czas.
 

 
Przez niego ... się urodziłam i to przez niego płacz. nie mam już sił na to, na te życie. Jest mi źle ... nie daję rady, a nie chcę zamartwiać mojej mamy, czy moich bliskich. To mnie wszystko przerosło, myślałam że sobie poradzę i dupa. Po co mi takie życie ?
 

 
http://ask.fm/ZawszeNacpana
No ogólnie u mnie nudy, jadłam już mięso, chociaż jest post. No czekam na prezenty, kolację zaczniemy gdzieś o siedemnastej, osiemnastej i się nie mogę doczekać, dopiero teraz jakoś tak czuję te święta, chociaż nie do końca. Dostałam również życzenia od taty, smutno mi się zrobiło, ale cóż napisał:
mimo, ze macie to gdzieś to wesołych i przyjaznych świąt. No cóż, ja mu nie złożyłam życzeń ... miał swoją szansę, a jej nie wykorzystał. Życie. Od rana życzonka przychodzą ;D
 

 
Wybaczcie, ale myszka mi się zacina, często nie działa i nie wiem kiedy ją naprawię, chyba trzeba będzie nową kupić, w takim razie, życzę wam Wesołych Świąt, z góry przepraszam. Tak jak zapowiedziałam, wpis do ojca zostanie odblokowany i już napisałam to do niego.
 

 
Niestety, ale tak się stało, że żyjemy, ja oczywiście nigdy w to nie wierzyłam, zabobony, nic innego. Ale gdyby był już ten Koniec Świata, nie byłabym zła. Teraz siedzę i się nudzę, zaraz będę sprzątała, chociaż mi się nie chce. Choinkę miałam ubierać wczoraj, ale lenia załapałam i grę przechodziłam, nie odpowiadała mi. Zamiast poruszać się strzałkami poruszałam się myszką, mnie to nie pasuje. Pewnie w niej nikogo bym nie zabijała, a takie gry lubię, jest oparta na jakimś horrorze, coś w tym stylu, ale mnie to za bardzo nie kręci. No i to tyle, mój kolejny dzień, o zapomniałabym ... idę się ubrać.
 

 
To na pewno, ale poczekam jeszcze trochę, może stanie się coś dobrego. Po raz kolejny ''nadzieja matką głupich''. * Teraz najgorsze jest to, że piszemy ze sobą.
 

 
Ach no, nuda. Dla mnie to będzie najdłuższa przerwa w życiu, patrzę na godzinę siedemnasta, patrze po dwóch godzinach, kur. siedemnasta dwadzieścia. Zaraz sobie pogram, hm pewnie w simsy, bo nie mam w co, chyba że ogarnę grę darkness within ;p
 

 
Nie no masakra, jednak na prawdę wyjeżdża, jest mi smutno, ale ważne że on się cieszy, że jedzie. No i to tyle, mama chora, a ja ... smutna i wg nie czuję świąt, wszystko jest jakieś nijakie. Jedyny plus to to, ze doszły moje spodnie i buty, które zamówiłam w niedzielę.
 

 

...

Bo ona jest inna niż te, które znasz
Choć wyrobione zdanie o niej już masz
Chciała Ci dać wszystko co miała
Bo to właśnie Ciebie wybrała
Myślała, że szczęśliwa będzie
I Twe serce w końcu zdobędzie
Jednak Ty byłeś draniem
I u wielu lasek dobrym braniem
Tę chamską wybrałeś
A nieśmiałej nie chciałeś
Pomyślała, że coś z nią nie tak
Bo dałes jej ten pierdolony znak
Zaczęła jebać uczucia innych
Mając wszystkich za winnych
Tak, to Ty ją tak zmieniłeś
Swoją obojętnością zraniłeś